Kategorie

WYSZUKIWARKA

KONTAKT - SKLEP INTERNETOWY

570 100 772
zamowienia@sklepmatejko.pl

od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00-18:00

NOWOSCI

KureColor Fine & Brush for Manga

promocja_LIQUITEX_zm_.jpg
slider_promo_wyprzedaz.jpg
nowoosc_sensebag_zm.jpg
promocja_ap_zm.jpg
promocja_promarker_zm.jpg

    Praca - Katowice

    Sklep plastyczny Matejko Katowice poszukuje osoby do pracy na stanowisko Pracownik ds. Sprzedaży Internetowej oraz reklamy w mediach społecznościowych
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW
    * czynne uczestnictwo w rozwoju sklepu internetowego
    * obsługa i korygowanie strony internetowej www.sklepmatejko.pl
    * obsługa zamówień internetowych + obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów
    * reklamacje i proces zwrotów
    * monitorowanie rynku i planowanie strategii sprzedaży
    * pakowanie i wysyłka towaru
    * prowadzenie profilu firmy na platformach społecznościowych -Facebook, Instagram
    WYMAGANIA
    * mile widziane doświadczenie w obsłudze internetowych portali aukcyjnych oraz sprzedaży za pośrednictwem sklepu internatowego
    * samodzielność w pracy
    * dobra organizacja pracy własnej
    * umiejętność pracy zespołowej
    * umiejętność posługiwania się programami graficznymi
    * kreatywność
    OFERUJEMY
    * pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku polskim
    * stabilne warunki zatrudnienia
    * pracę w przyjaznej atmosferze i wspólne osiąganie wyników
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila m.burda@wp.pl

    POLECANE PRODUKTY

    Teczka
    happy_color_spirala.jpg
    bimoji1.jpg

      PROMOCJE:

      Komplet farb akrylowych Art Creation

      TYLKO U NAS!

      OPRAWA OBRAZÓW

      Oprawiamy obrazy,
      plakaty, zdjęcia!

      Doradzamy przy wyborze odpowiedniej ramy.

      Polecamy:

      Ramy

      Antyramy

      Passe-partout

      CENY PRODUCENTA!